.:: BBC Radio One ~ 6.10.2012

7. října 2012 v 12:53 | ~ kristýnka. |  .:: 1D ~ EVENTS ::.
Jak už určitě víte chlapci včera byli hostyv rádiu - BBC One skoro celý den. Každý z chlapců poskytl rozhovor a chviličku v rádiu pobyl. Mám tady pro Vás něco kolem 17 souborů fotografií které jsou v HQ kvalitě. Dále zde pro Vás mám tři videa která naleznete v celém článku - na prvním můžete vidět moderátorku rádia Gemmu Cairney která si nechala na zadní část své hlavy vyholit - 1D aby se Liam cítil jako doma. Na druhém videu můžete vidět Zayna jak společně s Scottem Millsem hrají "narážky" Bingo & na posledním třetím videu si můžete všimnout jak se Liam společně s Gemmou učí tancovat Gangam Style. Užijte si jak fotografie tak i videa. » Neskutečně nádherní & roztomilí byli ♥ strašně jim to slušelo - úplně všem! ♥ Napsala bych víc ale už vůbec nemám čas,dá se říct že doslova nestíhám ale nechci nic zanedbat. Víte,jsem ráda že si najdu chviličku času abych novinky přidala - mám z toho radost ale pochopte,není moc času na to ostatní. Doufám že mě chápete. Snažím se aby tu všechno bylo i když pozdě tak přece jen,nemám se nejlíp a ani nemám moc času - jsem hodně na tom špatně ale jak vidíte snažím se,strašně moc se snažím. Ted' zasednu ke knížkám a budu se modlit abych těch 5 předmětů do hlavy dostala.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image hostimage host image host image host image host image host


001 » VIDEOS AT BBC RADIO ONE SHOW » ONE DIRECTION » VIDEOGALLERY » EVENTS.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | Web | 7. října 2012 v 13:55 | Reagovat

je jisté že budeš affs já jenom vůbec nemám čas ti dát novou ikonku a změnit ten odkaz - momentálně sedím v pardubicích na nádraží, budu dva týdny v liberci na praxi a prostě nestíhám no :D jinak kdyby to šlo tak 1D nebo klidně třeba jenom jednoho z nich to je celkem fuk :))

2 Anička. Anička. | Web | 7. října 2012 v 15:50 | Reagovat

zlatí su tam hlavne Niall :D

3 Ter. Ter. | Web | 7. října 2012 v 18:34 | Reagovat

Aww..sakra..jsem tak hrozně pozadu!!:'D Hrozně naštvaná jsem, že si všechny ty fotky a videa nemůžu v klidu prohlídnout..:'D Ale když se tak kouknu na všechny ty miniatury..aww♥..jsou táák sladcí:33
-------------
Ahoj Kristýnko,
..k tvému poslednímu komentáři..:D..je to zvláštní, že už nejsou spolu, ale co..život jde dál...:') Každopádně--na tenhle pár se prostě nedá zapomenout..:')
Svůj zákaz k omlouvání, děkování a promiňování (nevím, jak to napsat..:'D) ruším!;D:) Ty tvoje komentáře mi opravdu nevadí..;)
A já jsem ráda, že jsi ráda..;D Né, fakt..doufám, že ti to, že se vypíšeš a pak si přečteš pár těch mejch keců alespoň trošku pomůže..;))
Je fajn, že jsi se přes to 'přenesla' (teď jenom doufám, že je to pořád aktuální, protože ten poslední komentář je už..4dny strej.:'D omlouvám se, ale opravdu na pc není moc času..učení a navíc to, že internet nemám u sebe..:/).
Ne, to, že jsi se pořezala k smíchu opravdu není..mrzí mě to;(. Tak vidíš..bylo to na...nic;D:) Aww:3 přesně tohle jsem cítila/cítím, když jsem viděla/vidím tamtoho oneho..:D:')) Oni jsou to tak krásný pocity..ale zároveň tak skličující..:'DDD Láska je vážně zvláštní..:'D:)
Ano, tak je to nejlepší..silná a zamilovaná..:'))♥ Teď jde jenom o to, jestli i šťastná...?:)*
No není to maličkost..ještě jednou děkuju!;D:)))
Gangnam style je nemálo boží..:'D Hrozně mě láká kouknout na to video s tím Liamem tady v tom článku, alke...včera jsem si pouštěla 'Behind the Scenes - LWWY..a málem se mi potrhaly všechny nervy..:'D Takže to radši risknu někde, kde se to nebude sekat a nezmrszí to počítač...:'D
Jakože fakt za 5?!:D Gratuluju..:'DD Máme ve třídě kluka a..on není šprt. Prostě se jenom hrozně dobře učí..:'D A taky tenhle tejden dostal pětku..a všichni z toho úplně vyšinutý.. "Davídek dostal pětkuu"..hrozněj hit! :'DDD
Doufám, že se co nejdřív zase ozvu!;D:)) Mám tě ráda♥
A hodně štěstí při učení..moc dobře vím, jak tvůj mozek trpí..;D:/ taky to teď máme hodně nafouklý..
BTW..hrozně se mi prostě líbí tvoje menu!!:'DD :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama