Říjen 2012

.:: Little Things | 2 days to go.

31. října 2012 v 22:00 | ~ kristýnka. |  .:: videos ~ music videos.
Tumblr_mcqgymppfq1qg3pl3o1_500_large
↑ proč vždy při téhle části mám nutkání rozbrečet se? sakra proč? oO♥ - především je to asi tím že ten text je neskutečně pravdivý.
Jak Vám to jenom jednoduše říct? Víte, vůbec nevím ani co psát - tak strašně moc se na ten klip už ták těším že to slovy prostě ani nejde popsat,fakt nejde ♥, ted' jsem zrovna na maminku - jestli mi nechce poradit co mám napsat a ona - "napiš že jdeš spát,." já jenom ten vyraz jako že okey a ona potom že nemusím jít ještě ale i tak se mi chce už jít spát,jsem doslova mrtvá. Dneska se objevilo další video - tentokrát s Louisem,hlavně že jsem čekala Hazzu :'D ale potom jsem nad tím přemýšlela a docvakloo mi too :P první Niallošek poslední Hazza <3 uuuh,my loooove♥. Dneska nemám moc dobrou náladu, není to tím že bych se měla nějak špatně,nebo se dělo něco ve škole nebo ohledně kamarádek ale,kluci - prostě slíbila jsem si že se bude soustředit na všechno ale hlavně na tuhle část nejmín ale jde to snad?! Proč já se vždy zamiluji do takového s prominutím NÁDHERNÉHO IDIOTA?! otázka na kterou si neodpovím ani pomocí naučné literatury. Děkuji dneska za komentář Haničce,která mi alespoon trošičku vykouzlila úsměv na tváři a samozdřejmě chlapcům tady,díky kterým si uvědomuji den co den víc a víc věcí. Dneska si půjdu brzo spát, miluju čtvrtky ♥ dny kdy mám až od 10 . a končím v 13:30 ♥ awww. Jsem nějaká vyčerpaná, nevím proč ale ta škola mě ničí,doslova. Jak jsem řekla ránoo ještě předtím než půjdu do školy příjdu, abych přidala všechny nové fotografie na které už ted' není čas. Vstávám hoodně brzo,kvůli vlasům a rovnátkům, tak se nedivte kdyby tady náhodou kolem 5 hodiny byli nějaké fotografie, nebudu se vylehávat kvůli tomu že mám později školu :D vlasy si musím dělat každé ránoo a moje nádherné modré rovnátka taky nepočkají. Viděla jsem fotografie z tiskové konference,nechci nic prozrazovat ale nemálo se mi podlamují kolena,asi udělám nový lay a uvažovala jsem nad tím že bych ho udělala hoodně podobný tomu mému jednomu z těch nejlepších,no uvidíme - nechcete taky někdo lay? :'D vím,tenhle co mám ted' je otřasný ale dělala jsem ho v horších chvílích,umím i lepší :D nechci být namyšlená ale fakt umím i lepší.
↑ awww♥,za dva dny budu pěkně mrtvá a všichni budou happy :*

.:: 1D Halloween.

31. října 2012 v 21:12 | ~ kristýnka. |  .:: videos ~ other.
Jak víte,samozdřejmě - dnes,poslední říjnový den se slaví Halloween,nebo-li svátek duchů,čarodějnic atp. co souvisí s "postavami" hororů :P ! Chlapci náhrali velice krátké video ve kterém všem - a samozdřejmě i svým fanouškům přejí příjemné oslavení tohoto svátku. Užijte si video. > Aww,jsou úžasní <3 Zayní nakonci :* aww,i like it.
# Dneska podle všeho poslední věc kterou přidám, zítra ráno bych možná mohla ještě něco přidat než půjdu do školy,mám až od 10 .-. protože vůbec nestíhám a každou volnou chvíli musím využít jinak se zaseknu a nikdy to nedoženu,.

.:: Leaving the managment's office in South Kensington,London - 30.10.2012

31. října 2012 v 21:00 | ~ kristýnka. |  .:: 1D ~ CANDIDS ::.
Ted' tady pro Vás mám ještě fotografie ze včerejšího večera - nebo spíše něco kolem noci, chlapci opouštěli kancelář v Jižním Kensingstonu v Londýně. Objevilo se něco kolem 10-ti fotografí v HQ kvalitě, tak si je užijte.
♦ 0001 ~ One Direction ~ Photogallery ~ Candids ~ Leaving the managment's office in South Kensington,London - 30.10.2012

.:: Harry in front of Starbucks coffees and on the streets of London with lunch _ 30.10.2012

31. října 2012 v 20:50 | ~ kristýnka. |  .:: Harry photos.
Včera - 30.října byl náš zlatý Harry zachycen paparazzi s úsmevěm na tváři před kavárnou Starbucks v Londýně. Samozdřejmě že nemohl odejít s prázdnýma rukama - Hazza koupil několik káv a samozdřejmě také pamlsky. Hazza se za cesty stihl aj najíst,sooo sweet ♥. Fotografií se objevilo něco kolem 17 v HQ kvalitě. Užijte si je. >> To mě chce pan Styles zabít?! oO je tady tak dokonalý,roztomilý - nádherný a vůbec tak s.e.x.y <3 vražda prooostě,říkám Vám to narovinu.
# jak už jsem Vám psala,omlouvám se ale nahrávat fotky ted' prostě - jednoduše není čas a navíc všechno mi blbne, však chudáček můj notebooček už má dost.

.:: Now ~ with Niall | october 2012.

31. října 2012 v 20:30 | ~ kristýnka. |  ~ Other Photos.
Jak už jsem Vám psala před týdnem a před dvěma týdny - časopis NOW se rozhodl v každém ze svých vydání věnovat také článek členům ze skupiny One Direction. Během prvního týdnu psali o Zaynovi,druhé vydání patřilo Liamovi a ted' přišel čas na pana Horana. Objevily se 4 fotografie v podobě scanu - kde se můžete přesněji podívat jak stránky věnové právě irskému chlapci vypadají. Další vydaní bude věnované Louisovi , potom příjde čas na posledního člena - Harryho. Užijte si fotografie.
♦ 0001 ~ Niall Horan ~ Photogallery ~ Others ~ in magazine Now | october 2012.
# omlouvám se ale blbne mi imagebam aj imbox.

.:: One Direction on This Morning.

31. října 2012 v 20:01 | ~ kristýnka. |  .:: videos ~ other.
Včera - 30.října - byl odvysílán nový rozhovo s chlapci , který před časem poskytli pro stanici iTV - tento rozhovor byl naprogramovan právě pro program This Morning. Samozdřejmě že je hned na první pohled vidět že rozhovor je starší protože Mr.Payne měl ještě dlouhé vlasy. Rozhovor trvá 7 minut. Užijte si ho.

.:: One Direction - Live Stream - Q & A.

31. října 2012 v 19:53 | ~ kristýnka. |  .:: videos ~ events.
Jak už určitě všichni víte a také věřím že jste se určitě někdo i díval,narozdíl ode mě - ano,říkám Vám to dopředu ale koukala jsem se jenom velice krátce,potom se mi to začalo sekat a já se potom šla raději ještě učit mluvní cvičení které jsem zvládla,uuuh,i'am proud, - takže jak už jsem naznačila všichni určitě víte že naši nejkrásnější chlapci včera poskytli livestream - kvůli otázkám které fanoušci mohli chlapcům položit prostřednictvím 1D "schránky".Celý livestrem trval skoro hodinu - přibližně 50 minut a chlapci tedy jak už jsem naznačila odpovídali na otázky které jim pokládali fanoušci. Samozdřejmě že pro Vás a taky pro mě - nebo-li pro ty kteří to neviděli mám plný záznam takže se můžete podívat. Kluci byli opravdu rozkošní, i když jsem viděla jenom chviličku - především část kdy chlapci mluvili o svých tetování a potom jsem vždy viděla část kdy se Zayní tulil s Niallkem ♥ awww,to bylo tak sladké, i love Ziall ♥ & Narry. Podívám se na to,jen nevím kdy protože trošičku nestíhám,v ohledu času.

.:: Niall with fans at concert from Conor Maynard _ 29.10.2012

31. října 2012 v 19:35 | ~ kristýnka. |  ~ With Fans.
Předevčírem - 29.června se Niall rozhodl že si nějak zkrátí večer a rozhodl se společně se svými přáteli vyjít na koncert jeho kamaráda Conora Maynarda který se konal v Londýně. Niallovi se podařilo vyhnout se všem fotografům a především paparazzi - proto se objevily pouze dvě soukromé fotografie s fanoušky - na jedné z nich můžete vidět i Conora společně s Niallem a fanoušky. Užijte si fotografie. >> Aww,moji dva miláčci ♥ - Conor & Niall,neskutečně moc tyhle dva chlapce zbožnuju, je to jako sen vidět je takle dohromady.
imagebam.com imagebam.com

.:: Niall & Harry around the studio X-Factor _ 28.10.2012

31. října 2012 v 19:08 | ~ kristýnka. |  .:: 1D ~ CANDIDS ::.
Mám tady pro Vás fotografie Nialla & Harryho ze dne 28.října - kdy se celá skupina One Direction objevila kolem studia X-Factoru kde zaznamenávali své "vystoupení". Pravděpodobně chlapci předvedli/předvedou písně - Live While Were Young & Little Things. Na internetu se den co den objevují různé verze kdy budeme moci vidět vystoupení,proto Vám fakt nic přesněji říct nedokážu. Mohlo by to být už přiští týden - ale je tu i další možnost která nevylučuje to že chlapci svůj výkon předvedli pro X-Factor v Austrálii. No,uvidíme jak ukáže čas. Užijte si fotografie.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
♦ 00001 ~ One Direction ~ Photogallery ~ Candids ~ Niall & Harry around the studio X-Factor - 28.10.2012

.:: Little Things | 3 days to go.

30. října 2012 v 22:03 | ~ kristýnka. |  .:: videos ~ music videos.
Tumblr_mcofk43mcu1rpuil3o1_500_large
↑ miluji tu animaci ♥,citím jako kdybych už měla za pár minut úplně zemřít :'D ale byla by to krásná smrt,o tom ani pochyb <3 awwww.
Už za 3 dni ♥ - upřímně,člověk je dooost nervoozní před svou smrtí :'D a neříkejte mi že ne. Včera jsem myslela že se z celého toho dne zblázním - nejdřív slyšíte Little Things ,poprvé ale okamžitě se u té písničky rozbrečíte - jak hrdostí tak i nadšením a vším tím ostatním *_* potom příjde to video s Niallem u kterého jsem byla opravdově skoro v 7 nebi .-. a Vy jste prostě úplně mimo že ani nedokážete usnout,což byl včera v noci můj fákt velký případ - ráno jsem myslela že nevstanu,furt jsem ten budík vypínala a vypínala - víte,pořád se mi to opakuje :'D a protože mám na budík LWWY - pak tu písničku nemůžu minimálně 2 minuty slyšet :'D protože mám budík opravdu na brzkou ranní hodinu,popravdě nestíhám vůbec potom skoro nic a tak asi hodinu mi tam furt dokola hraje LWWY v určitých intervalech ale i tak jsem nevyspalá :D to mám z toho že chodím strašně pozdě spát :D ale chápete že se nedá zamhouřit ani jedno oko když myslíte na tu dokonalost s jménem Niall Horan ?! :D pche,by si někdo moohl zkusit říct že to jde a asi bych ho ukamenovala zaživa :D "ooooo,dance with me tonight ♥" aww,zrovna poslouchám Ollyho :'D moje citovka :* miluju tu písničku & ten klip xx - dokážete si mě představit dneska v čepičce co nosí Santa Claus - červené mikině s medvídkem a jak zpívám Vánoční koledy ♥ - aww,já si sebe taky nedokážu představit :D nemůžu za to ale mám předVánoční náladu - i loooove christmas ♥ really. A dneska?! Příjdu ze sboru - doslova mrtvá jsem vždy,protože školu mám strašně dlouho a příjdu domu vezmu si noty a jedu na sboor a příjdu domů až něco kolem 19 hodiny,což už víte - potom jdu nachviličku sem a potom se učím a jsem ráda když po 23 hodině můžu jít v klidu spát, - je to náročný,popravdě? Strašně náročný. A ted' - vidím tohle ↓♥ a říkám si OMFG! to je jakooo zase vražda?! Nemám slov, - celý svět se asi zbláznil,asi? Spíš opravdu. Stávkuju, - ty 3 dny nezvládnu.
VIDÍTE TO?! Co to do prkenní ohrádky je?! Kdo mi to velice šetrně vysvětlí, protože bych ráda sakra fix věděla kde se tahle dokonalost ku*va vzala,omlouvám se ale tohle je poslední kapka, - ááááw,proč Zayní? ♥ je ták nádherný & ty části kde je s Niallem,okey - stávkuji,já fakt odcházím. A zítra jestli bude Hazza - tak fakt odejdu. Klidně i s Liamkem & Louim - proč né ale prostě, je to normální?! Je to sakra normální?! To není normální a kdo mi řekne že je tak fakt dostane pohlavek protože já vůbec nemám slov,vůbec ne. Říkám Vám narovinu že citím ve vzduchu že to bude něco originálního :'D včera jsem to cítila v kostech dneska ve vzduchu :D ehm,im original :'D ! ten klip samozdřejmě bude jeden z nejkrásnější které jsem kdy viděla,vidím a kdy uvidím, jsem si jistá ♥ awww, - bude to krása,bude! .To se fakt celý svět asi zbláznil,protože takle začíná úplný konec Vašeho života,pro mě teda určitě - jsem dneska trošičku nějaká divná a bez nálady ale potom co jsem viděla tohle video mi začalo strašně harašit a řekla jsem mamince že pod stromeček chci - tuhle 5 chlapců ♥ - hmmm,mamky výraz raději ani nepopisuju :D schválí mi všechno a koupí mi taky skoro všechnoo ale tohle je nad její síly :D♥ chudinka,kolik věcí já k těm Vánocům letos chci :D áách joo,to budou nádherný Vánooce :D doobře,jak jsem říkala mám předčasnou Vánoční horečku :D this is me. Z toho videa? Nemůžu,jdu raději spát.-
Tumblr_mcq1ou5qn61ryt0eeo1_500_large