Listopad 2012

.:: Signatures ~ 0001 | Cece Frey.

30. listopadu 2012 v 21:58 | ~ kristýnka. |  ~ signatures.
Bobíci, omlouvám se -_- ale ta nálada je vážně smíšená, chviličku se směju - chviličku zase brečím, těžko se to dá popsat. Můžete si všimnou že odpovídám pouze na komentáře, a dále se tomu tady moc nevěnuji, omlouvám se. Protože zítra mám soustředění, skoro na celé dopoledne tak, fakt se mi tam nechce - během tohoto týdne už 3 zkouška, takže jsem unavená strašně -_- ale vím,před vystoupením je to dost důležité. Nechci aby to tady zítra během toho dne stálo, tak jsem ještě před chvíli udělala takové dost obyčejné signatury s Cece, kterou jak víte neskutečně zbožnujů a mám radost z jejího postupu v X-Factoru :') kde se dostala do Top 6 :) takže radost veliká, přes tu celou náladu divnou, něco pozitivního.
♦ signatures ~ 0001 ~ Cece Frey ~ by kristýnka.
VIDEORESPONSES ~ ptejte se, budu ráda :') ptáte se na to, už to chcete - ale musíte se ptát, vidím kolik Vás to už vidělo, ptejte se jinak to nebude :'P ♣
↑ tohle video jsem točila ve středu -_- potom co jsem přišla ze školy, a chystala se ven. Popravdě? hůř už vypadat nemůžu ale jak jinak Vás přesvědčit že jo? přes webku se to dost seká, tak se omlouvám.

♣ One Direction at US X-Factor

29. listopadu 2012 v 21:18 | ~ kristýnka. |  .:: videos ~ events.
Jak víte, nedávno chlapci vystoupily v Americkém X-Factoru, kde v porotě učínkuje jejich "zakladatel" Simon Cowel, nebo mladičká Demi Lovato. Níže si můžete prohlédnout rozhovor s členy týmu. Kluci se samozdřejmě setkali s učastníky US X-Factoru, radily jim v některýcvh případech které je zajímaly. Během videa také ukazují fotografii Harryho tetování. Podívejte se níže. >> aww,Jennel jak šílí z Hazzy :') & Hazza takovýho frajera, jak tam dělá :D

♣ Interview with MTV News about custom dolls One Direction

29. listopadu 2012 v 20:23 | ~ kristýnka. |  .:: videos ~ news.
Jak už víte, vznikly panenky věnové našim chlapcům, tudíž takové malé One Direction kopie. V nasledujícím rozhovoru pro MTV News můžete slyšet, co si o nich myslí sami členové One Direction. Oooh,yeah sledujte níže. To video, je neskutečně sladké -_- hlavně Loui, to tam neskutečně společně s Liamkem zabíjí *_* awww.


♣ One Direction at Hasbro Press,NYC _ 26.11.2012

29. listopadu 2012 v 19:56 | ~ kristýnka. |  .:: 1D ~ EVENTS ::.
Lalala, 26.listopadu se One Direction zůčastnily tiskové konference věnované hračkám společnosti Hasbro, která panenky podle chlapců vyrobila. Tisková konference se konala v New Yorku, a na fotkách si můžete všimnou že kluci opravdu žářily. Nebudu prodlužovat, podívejte se níže na fotografie ano? :') Nebudu Vám lhát, jednu z těch panenek chci i když jsem na to možná už velká, strašně se mi líbí ;') jasné je asi že bych nejvíce chtěla Niallka *_* jistě že, ale chtěla bych všechny, hrála bych si stím - věčinou to ták mám když jsem smutná, mám i panenku co jsem dostala když mi bylo 3 a jmenovala se Vaneska, pořád jí tu mám .') chtěla bych ty panenky, strašně :* a z těch fotek níže, ani nemám slov ♥ Niallkovi to strašně slušelo, a poprvé to uznala i moje sestra -_. oo,happy day.
image host image host image host image host image host

♣ Scenery for music video ~ Kiss You.

29. listopadu 2012 v 19:40 | ~ kristýnka. |  .:: SHOOT FOR MUSIC VIDEOS ::.
Na internetu se včera objevil jeden nekvalitní obraz, který by měl nejspíše pocházet z nového hudebního videa, pro nový singl One Direction s názvem , "Kiss You". Podle informací, bude mít toto video světovou premiéru již 17.prosince, ponese se duchu komedie - a společně s našimi chlapci to bude opravdu zábavné. Škoda že se objevil zatím pouze jeden nekvalitní obrázek, ale budeme doufat že se objeví za čas více kvalitnějších. Jak se Vám líbí chlapci v hawaiských oblecích ? :') moje nejmilovanější písnička z alba TMH, já umřu až bude ten klip -_-
image host

♣ Arrival at JFK airport in New York _ 25.11.2012 | update.

29. listopadu 2012 v 19:00 | ~ kristýnka. |  .:: 1D ~ CANDIDS ::.
Zlatíčko, omlouvám se ale, vím všechno si to nechávám na poslední chvíle ale říkala jsem že prosince bude nejnáročnější měsíc který můžete ode mě očekávat, mám plno vystoupení se sborem -_- zkoušek,snažím se. Jak už jsem Vás předevčírem informovala, - 26.listopadu Niall,Hazza & Liam přistáli na letišti JFK v New Yorku. Na místě samozdřejmě čekalo spoustu amerických paparazzi, kteří nemohli dát našim chlapcům ani chviličku oddechu, šli okamžitě do akce společně s nimi. Objevilo se pár nových fotografiich, které si můžete prohlédnout níže. Kromě toho, na internetu se objevilo ještě jedno video, okouzlující nahrávka Hazzy z lešitě. Ochranka se snažila co nejrychlěji dostat chlapce z dosahu paparazzi a dostat je do hotelu včas, jenže když se jeden z fanoušků zeptal Harryho na autogram, neváhal a ostřil ochranku a věnoval, pár slov, úsměvů a fotografii svým věrným fanouškům, zazněla tam i otázka ohledně jeho vztahu s Taylor Swift. Podívejte se níže.
image host image host image host image host
♦ 0001 ~ One Direction ~ Photogallery ~ Candids ~ Arrival at JFK airport in New York - 26.11.2012

# i'm sorry, no mood.

28. listopadu 2012 v 21:39 | ~ kristýnka. |  ~ diary.
Tumblr_mad154hg8g1qkdght_large
No, miláčkové - jednoduše se mě neptejte na nic, moje nálada je na bodu mrazu, nic nestíhám a spíše nemám ani náladu na to co mám tolik ráda, což je blog. Udělala jsem alespon jeden lay, s Perrie z Little Mix, kterou mám strašně ráda, což víte :') je můj vzor, jeden z největších :)* uvažovala jsem nad tím že bych udělala "katalog" pro mé layouty, pravda jsou děsné ale zase, abych je měla kam zařadit že jo :') nechci to cpát do rubrik společně s deníčkama, nebo když přeju svým oblíbencům. Je hodně jednoduchý, odpovídá mé náladě -_- . i když popravdě, no, mě se líbí :* zvykla jsem si an takovéhle tipy, svých layoutů ;P ,!
image host

♣ Arrival at JFK airport in New York _ 25.11.2012

27. listopadu 2012 v 20:27 | ~ kristýnka. |  .:: 1D ~ CANDIDS ::.
Níže se můžete podívat na 6 HQ fotografii s chlapci, během příjezdu na letiště JFK v New Yorku předevčírem, omlouvám se ale fotografie se objevily až včera večer, nebyl čas je přidat. Vidět je tu především Niallek, za ním i trošičku Liam. Užijte si je. >> milujů to Niallkovo, tričko *_* , proč je tak nádherný sakraa? :') závidím i ochrance která jde vedle něj, jsem debil no a? :'D omlouvám se ale zrovna nemám náladu, fakt se mám úplně na velký, - prd? jo takle slušně to řeknu, pustím si Take Me Home a budu se asi snažit překousnout tu svojí "samotu",.
image host image host image host image host image host
♦ 0001 ~ One Direction ~ Photogallery ~ Candids ~ Arrival at JFK airport in New York - 25.11.2012

# smile on his face, even when everything hurts.

26. listopadu 2012 v 22:40 | ~ kristýnka. |  ~ fix & heart.
Všechno, je to pro mě ještě strašně čerstvé, - já to nedokážu přenést přes sebe, jsem jiný tip člověka, možná ten nejhorší ale vím že to nedoklážu, - nemůžu odpustit hned, jen tak bez vysvětlení. Vlastně jsme si to všechno , doslova pos, .. pokakali v úterý, když Vás nazvou krávou jen tak, bez důvodu raní Vás to, jo možná jsem se v tu chvíli zachovala jako kráva, rozbrečela se a nestydím se za to, ale bylo to neskutečně pro ěm bolestivé, nic jsem jim neudělala, nemohla jsem za to a - ve středu když jsem se dozvěděla že vlastně K. se chce semnou bavit jenom na oko, zlomilo mi to srdce úplně. Dneska když přišla P. ten hlavní důvod proč mám s K. takový vztah, chtěla se hnedka dát dohromady, opět se usmířit, kvůli mému novému kabátu, za 2,500 tisíce,hm kamarádky si nechci kupovat. Ona mohla za to že jsem doslova K. ztratila před očima, nemám nikoho jsem sama, úplně sama - myslela jsem si že je to nejlepší kamarádka ale vlastně nebyla, takže já jsem vlastně celkově nikdy nejlepší kamarádku nepoznala. Bavila jsem se s klukama, vždycky v tom hloučku těch "více" cenných osob, a ony tam přišly, všechny se snažily vyhodit - . nechápala jsem co tam dělají protože předtím se tak divně smály a já už jsem to fakt nechtěla řešit, - stouply si tam předemne, zůstala jsem tam vlastně sama a začaly mi říkat abych jim odpustila, že chtějí být zase moje kamarádky, nejlepší - řekla jsem že nemám čas to řešit, - ale ony začaly zvyšovat hlas, doslova na mě křičet, ty věty typu jesltli jsme si našla někoho lepšího, chtěla jsem odejít proto jsem řekla " i kdyby" ale skončilo to tak že mi tam hezky nadávaly nadávkama typu, ty krávo až po ty nejhorší, - na konec, . nikoho nezískáš, protože potřebuješ nás proto aby si byla oblíbená. Nemám slov, moc to bolí ale usmívám se, snažím se -_- bolí to,smát se ale jak jsem řekla snažím se působit momentálně ted' trošičku hezky. Vypadám jak idiot, ale co už mě se ta fotka líbí, za týden konečně ta kde se usmívám, konečně pořádně.

♣ Bambi Awards 2012 | photoshoot.

26. listopadu 2012 v 21:16 | ~ kristýnka. |  .:: 1D ~ PHOTOSHOOTS ::.
Včera se konečně objevily na internetu fotografie z shootu které byli pořízené během - Bambi Awards 2012, které se konaly 22.listopadu v Německu. Musím uznat že fotografie jsou naprosto ale naprosto famozní, a díky chlapců jsou ještě více na úrovni. Nemohu se ani rozhodnout kterou s fotografii mám nejraději :') protože se mi strašně ale strašně líbí. Každý z nich je jedinečný, protože každý z chlapců je tam svým vlastním způbosem. Níže se na těch spoustu MQ kvalitních obrázků můžete podívat. Nemám slov, proto vás nechci prodlužovat :'3 jsou nádherné a na layout by se hodily úplně neskutečně. Musela jsem uložit úplně všechny protože jsou naprosto nepopstaleně nádherné, *_* dochází mi slova, dech všechno.
image host image host image host image host image host
image hostimage host image host image host image host
image host image host image host