Prosinec 2012

děkuji Vám.

31. prosince 2012 v 20:42 | ~ kristýnka. |  ~ diary.
A je to tady, - poslední den v roce, na který se někdo z nás těšil více ale někdo by např. tento den vyškrtl z kalendáře, jako například já. Pro někoho byl tento rok briliantní, pro někoho byl zase katastrofou, - tenhle rok nám každému přinesl pozitivní chvilky ale i ty, na které nechceme myslet, překvapivě takle je to každým rokem, pak se člověk diví že je tolik sebevražd :'D no, neříkejte mi že Vás to tady rok co rok, baví? :D Potom se divíte že já bych nejraději svůj mladý pubertální život ukončila, co nejrychleji bych mohla, ale už to tak bohužel bude, bud' je ten rok na 1* nebo je na 5 při nejlepším na 5* , stává se no - tahle fráza se během tohoto roku u mě dostala na vysoké místo oblíbenosti :D wooohou, jako spousta dalších slov jako např. ták určitě, jsem kráva atp. :D mucQ, stává se noo :* říkám že ta fráze se mi líbí :'DD !
Popravdě? Ani nevím, proč v tento "krásný" den nemám náladu na mé dlouhé slohovky které mám ve zvyku?! bože, co se to semnou stalo? :D Tenhle rok, " ............... " stačí ne? :'3 jak říká můj tatínek, škoda slov, jenže já ted' tuhle frázi nechci používat, možná by se někdo divil ale pro mě byl tohle zatím jeden z těch nejlepších roků které jsem za těch 14 let prožila, divíte se? :O já vlastně popravdě taky trošičku , - ale, když se nad tím zamyslím tak je to vlastně úplná ale úplná pravda, je to překvapení ale, tomuhle roku musím dát známku jinou než 5, a tou známkou bude - 3, ano tomuhle roku opravdu dávám známku která znamená že tenhle rok, byl DOBRÝ.
Jenže, pozor! z jednoho ohledu byl úplně ale úplně briliantní! :* čím to asi bude, že? :'3 během tohohle roku, něco před letníma prázdninama jsem se stala Directionerkou, a tuhle věc hodnotím jako jednu z nejkrásnějším která se mi kdy v mém pubertálním životě mohla stát :3 aww, ano od června do dneška neuběhla zase až tak velká doba, ale pro mě to hodně znamená, poznala jsem spoustu nových lidí, díky klukům jsem taky konečně našla způsob proč vůbec tenhle pubertální život přežít v dobrém, naučila jsem se haldu nových písniček :'DDDDDDDD proč nebýt vtipná že? :* a ? poznala jsem svého budoucího manžeela Nialla Horana :'* mucQ, mě se to takle ale líbí :D :'3 popravdě? jsem raději Directionerka něž Belieberka, a během jedné noci jsem si to hodně uvědomila, v téhle rodině s Directioners se mi víc líbí, drží při sobě, nikdy se nepodrazí, bohužel já jsem v rodině Beliebers tohle nikdy nezažila -_- né, nechci se o tom bavit, jednou když mi jedna Belieberka napsala že " ♥ Belieber Forever :X " rozbrečela jsem se, podívala se na plakáty Justina a se slzama v očích jsem říkala "promin, jinak to nešlo" - prostě, já jsem nikdy neřekla že přestávám být Belieberkou! jen jsem poznala rodinu ve které je mi líp, poznala 5tici chlapců za které bych byla schopná dát i ruku do ohně, jsem strašně štastná že jsem se mohla stát Directionerkou, a že jsem prostě našla ten smysl pubertálního života opravdu! samozdřejmě díky panu Horanovi, - ty noci když jdu spát a dám pusu jeho plakáty, já jsem tak štastná ♥ a nikdy nepřestanu věřit že sním jednou budu mít fotku, věřím v to a nikdy nepřestanu věřit.
Během tohoto roku, se toho stalo opravdu hodně, jak už jsem řekla jedna z nejkrásnějších věcí která se mi v tomhle roce stala bylo to že jsem se stala Directionerkou a poznala Nialla :'3 je to nejdokonalejší kluk, a to opravdu. Jenže tohle nebyla jediná věc která mi přinesla pozitivnější chvilky, - v tomhle roce jsem, toho prožila hodně, na ty špatné chvilky dneska zapomenu, nebudu se dívat na svoje ruce, ani na svojí postavu :) změnila jsem se, kdy konečně najdu způsob jak líp řešit svoje pubertální problémy? Kašlu, na to negativní dobře? protože když se tady koukám na ty animace s Niallem, srdce mi buší jako o závod :DD prostě já toho kluka, milunkám opravdu. Během tohoto roku, jsem prožívala svoje chvilky zamilovanosti úplně v tom největším doušku, nepřineslo to nejen úsměv na tváři ale i slzy, vydrželo mi to od minulého roku až do letošního ale, taky jsem se během tohoto roku dokázala od pana ze školy odmilovat, a zamilovat se znovu a taky víc pozitivněji :') zvedla jsem si taky díky téhle lásce sebevědomí, o hodně vysoko, on o mě hodně mluvil a pro mě to bylo něco překrásnýho, a tak jsem mu jednou v noci prostě napsala dopis, vyznáni lásky a i když mi neřekl to "ano" jak by se mohlo zdát, řekl mi něco na co nikdy nezapomenu a díky čemu jsem pochopila too, na co nikdy nezapomenu :'3 poznala jsem kamarádky, a spoustu lidí kterým můžu věřit, a můžu jim říct opravdu všechno co mě trápí, ale těch lidí už je postupem času méně a méně ale hodnotíme tenhle rok ne? :') né, okamžiky které nastali během posledních hodin. Taky jsem zjistila že se některým lidem fakt za nic nedá věřit, a to vůbec, za 9.let jsem zjistila že mi jedna velice blízká osoba lhala, ale díky tomu jsme se nesmírně moc poučila :) . Tenhle rok mi taky přinesl trošičku štěstí v ohledu tohohle světa který mám asi víc ráda než ten pravý, vrátil se ke mě někdo kdo si asi ode mě musel dát pauzu :') byl to pěkný rok, proč ho hodnotit negativně když takový vlastně popravdě ani nebyl? :'* vlastně jsem nenašla tu osobu kterou potřebuji, což je nejlepší kamarádka ale já věřím že i když v příštím roce tam bude ta 13, přinese mi trošičku štěstí.
Boože né, takle dlouhé jsem to rozhodně nechtěla omlouvám se ale prostě, když já strašně ráda píšu :D :* . Takže, bych Vám jenom chtěla nakonec strašně moc poděkovat za to, že jste semnou tenhle rok zvládli, a věřím že semnou ještě zůstanete , protože bych byla moc ráda :'3 do Nového roku bych Vám chtěla popřát aby jste do toho dalšího roku vykročily správnou nohou, a ničeho nelitovali hnedka na začátku :* hlavně aby jste byli zdraví, štastní a prožívali víc pozitivnějších chvil než v tomhle roce, taky aby se Vám splnila všechna Vaše přání :) opravdu všechna, protože já Vám to přeju. U sebe doufám že najdu tu nejlepší kamarádku, o které mluvím fakt hodně no, ale není osoba kterou bych tak mohla označovat :/ teda asi je, ale ona by mě za to zabila -_- hledám dál, a taky doufám a věřím že udělám za 15 dní zkoušky na Konzervatoř, a bude všechno lepší a lepší. Ostatní jsme Vám řekla už níže ve videu, omlouvám se ale jak víte jsem nemocná, tákže - víte ten efekt jsem tam dala schválně :D .
Tákže, všechno jsme to spolu zvládli, zachvilku začne Nový rok, nový začátek pro každého znás. Bude to lepší, uvidíte. Ted'? Okamžitě si pust'te nějakou ty písničku od kluků a zpívejte si :'* jinak bude budliky,budliky.

ŠTASTNÝ NOVÝ ROK ZLATÍČKA :'3*


Vaše Kristýnka .

♣ Harry departing Heathrow airport _ 28.12.2012

31. prosince 2012 v 19:01 | ~ kristýnka. |  .:: Harry photos.
Harry jak už víme strávil Vánoce, se svou rodinou a přáteli, a ted' stráví nějaký ten čas se svou přítelkyní Taylor Swift. ( počkat, neříkalo se že už sní není? :O ) Do UK se vracek 28.prosince , ano já vím že jsem dost pozadu. Tak se podívejte na 12 HQ fotografii, z letiště když Harry odjížděl. Já fakt tu náladu postrádám, zrovna dneska obzvlášt, tak alespon tyhle fotografie, na víc fakt nemám sílu.
image host image host image host image host image host
♦ 0001 ~ Harry Styles ~ Photos ~ Candids ~ Harry departing Heathrow airport - 28.12.2012

♣ Harry at the airport _ 29.12.2012

30. prosince 2012 v 17:19 | ~ kristýnka. |  .:: Harry photos.
Konečně každý z chlapců mohl chvíli pobýt se svojí rodinou nebo přáteli,. Včera se objevila fotografie Harryho, na které byl zachycen na letišti, objevila se pouze jedna fotografie, která se podařila udělat jednomu z fanoušků, ve špatné kvalitě. Zatím nevíme kam přesně Harry odcestoval, spekuluje se o hodně místech. Někteří říkají, že letí do Miami, kde se právě nacházi Nick Grimshaw, no uvidíme, myslím si že čas ukáže.
image host
♦ 0001 ~ Harry Styles ~ Photos ~ Candids ~ Harry at the airport - 29.12.2012

# btw. Omlouvám se, ale já jak jsem nemocná tak, prostě na nic nemám náladu, různě koukám na obrázky, jsem na fb, hlavně poslouchám písničky od kluků a od mých milovaných děvčat z Fifth Harmony, ale prostě - na to abych hledala novinky fakt nemám, omlouvám se opravdu. Odpoledne se převleču z pyžama do slušného oblečení, namaluju a natočím Vám nějaké to krátké video, abych Vám trošičku popřála, na dlouhé slohovky už ta náladu tuplem není. Ale nic neslibuji, tak mi to opravdu promintě.

♣ Liam at the restaurant Penn Tandoori _ 28.12.2012

30. prosince 2012 v 13:12 | ~ kristýnka. |  .:: Liam photos.
Ted' tady pro Vás mám nejnovější fotografii, pocházejí z 28.prosince, od Liama. Jak už víme, Liam byl na 100% přítomný ve svém rodném městě, Wolverhampton. Liam šel do jedné z mistních restaurací, s názvem Penn Tandoori. Fotka která byla provedena během návštěvy v prostorách, představuje Liama s vlastníkem restaurace. Podívejte se na fotografii.
image host
♦ 0001 ~ Liam Payne ~ Photos ~ Others ~ Liam at the restaurant Penn Tandoori - 28.12.2012

♣ Harry at bowling, with friends _ 26.12.2012

30. prosince 2012 v 12:51 | ~ kristýnka. |  .:: Harry photos.
Muhaha, jsem nemocná ale prostě, nechci to tady nechat stát,. Dne 26.prosince, Harry - stejně jako Liam, šel s kamarády na bowling. Na internetu se samoždřejmě objevilo během posledních pár dní opravdu spoustu fotografiií z této akce. Většinou se jedna hlavně o fotky poskytnuté s fanoušky One Direction, kteří měli štěstí a setkali se s Hazzou. Níže si můžete prohlédnout 10 MQ kvalitních fotografii, tak šup.
image host image host image host image host image host
♦ 0001 ~ Harry Styles ~ Photos ~ With Fans | Others ~ Harry at bowling, with friends - 26.12.2012

♣ Zayn,doing another tattoo

30. prosince 2012 v 12:21 | ~ kristýnka. |  .:: Zayn photos.
Před pár dny se na internetu objevila nová fotografie, která se okamžitě stala hitem. Na fotografii můžeme vidět Zayna během toho když mu v obývacím pokoji bylo děláno další tetování. Vidíme že Malik se rozhodl, si tetování udělat k levému boku, zatím nevíme přesně co si nechal vytetovat, ani proč. Níže si můžete prohlédnou fotografii.
image host
♦ 0001 ~ Zayn Malik ~ Photos ~ Personal ~ Zayn,doing another tattoo

♣ Liam at bowling with Andy, Wolvehampton _ 26.12.2012

30. prosince 2012 v 12:06 | ~ kristýnka. |  .:: Liam videos.
Dne 26.prosince, což je poslední den Vánoc, se ve Velké Britanii slaví den, který je nazýván Boxing Day - název byl odvozen od několika tradic v kostelích atp. ale proč rozebírat název dne, hlavní smysl toho dne je ve smyslu "nic nedělání", společné výlety s přáteli a užívání si pohody .,- například zajít si do kina a nebo na? bowling! Ah, tuto možnost si vybral Liam, a víme že díky Andymu, takže si chlapci společně zašli na bowling, a objevilo se krátké video - na kterém můžeme vidět že si to chlapci užily. Ah, černá mu ale šlušánkujee že? :'3


♣ Merry Christmas from One Direction

27. prosince 2012 v 13:04 | ~ kristýnka. |  .:: videos ~ news.
V předchozích dnech se na kanále One Direction na Youtube objevilo nové, krátké video, ve kterém chlapci přejí Všem, i nám fanouškům Veslé Vánoce. Aww, Louiho výraz je k nezaplacení :* musela jsem se smát když jsem to uviděla, dost odzbrojující , že ? :') na video se můžete podívat níže.

♣ Christmas with Harry, and his family,in Cheshire _ 24.12.2012

27. prosince 2012 v 12:28 | ~ kristýnka. |  .:: Harry photos.
Samozdřejmě že také máme důkazy toho, jak strávil Štedrý den nejmladší člen skupiny, Harry. Krátce potom se vrátil z "dovolené" kterou strávil s Taylor Swift, šel do Chershie, kde se konala rodinná událost. Mám tady pro Vás 7 MQ kvalitních fotografii, které byli v tento den pořízeny. Na některých už je překvapivě vidět, že Hazza má v sobě už přece jen nějaký ten alkohool :'D ! Ano, Harry strávil Vánoce bez Taylor, - podle nejnovějších a především potvrzených informací se Harry s Taylor rozešel, nevím jestli tomu mám věřit, jen Vás o tom informuji . nemusí to být důvod , Harry byl totiž i tak rozhodnutý strávit Vánoce jenom se svojí rodinou a přáteli.
image host image host image host image host image host
♦ 0001 ~ Harry Styles ~ Photos ~ Personal ~ Christmas with family, in Cheshire - 24.12.2012

♣ Christmas with Zayn & Perrie,in London _ 24.12.2012

27. prosince 2012 v 12:05 | ~ kristýnka. |  .:: Zayn photos.
Navždory skutečnosti, kterou už víme, Zayn zastává trošičku jinou víru, ale i přesto připouští že se mu Vánoce líbí, protože poskytují lidem blízko, a dělají jim velkou radost. A tak letošní Vánoce Zayn strávil ve společnosti jeho přítelkyně, krásné Perrie Edwards, jeho sestry a společně jak se svojí maminkou tak i maminkou Perrie a nesmíme zapomenout také na jejich roztomilého pejska - Hatchie. Objevilo se spoustu fotografie ze společného Štedrého dne, a já si myslím že si zaslouží Vaší pozornost. Můžeme vidět že Vánoce byli bohaté, takže Perrie a Zayn byli po celý rok hodní, :'3 ! Jsem strašně ráda že Zayn strávil Vánoce společně s Perrie, zbožnujů tu slečnu ♥.
image host image host image host image host image host
♦ 0001 ~ Zayn Malik ~ Photos ~ Personal ~ Christmas with Perrie,in London - 24.12.2012