Únor 2013

At the Secc in Glasgow _ 26&27.2.2013 | TAKE ME HOME TOUR |

28. února 2013 v 20:44 | ~ kristýnka. |  AT THE SECC IN GLASGOW |26&27thFebruary |
Konečněěě :'3 uuuh, ano mám radost, protože jsem se na ty fotografie a videa strašně moc těšila, a objevilo se jich opravdu spoustu :') a opravdu z nich mám radost. Chlapci měli vystoupení v Glasgow | Skotsko | v úterý a ve středu - 26. & 27.února :') Objevilo se něco kolem 40-50 fotografií v HQ kvalitě, takže podívanaa stoprocentně :3 ty fotografie jsou opět víc než úžasné, a nemluvím ani o videíich :) opravdu přemýšlím nad tím, co mám psát, protože jsem opět odrovnaná, a tak strašně nadšená z jejich show kterou předvedli v Glasgow, prostě :') to že jsou každým večer dokonalejší a dokonalejší, se akorát čím dál tím víc potvrzuje :3 baterie pro lepší náladu, zcela nabitaa :) haha, říkám že oni mi vždycky dodají takovou tu chut' usmívat se, ♥ bože. Jsou čím dál tím víc lepší, čím dál tím víc :O tohle slova prostě těžko popíšou, o tomhlee tour by se přece jen mněla napsat knížka :'DD kdo se toho ujmeee? že by já :D né, ráda strašně moc ráda píšu, alee je to spíš takový, - já když se rozepíšu, tak prostě neznám koncee :'D to mi připomíná, jak jsem včera dopisovala svojí slohovku, - téma "Bez přátel to nejde, .." proč jsem si ho vybrala? protože jsem prostě strašně moc chtěla napsat o Vás ♥ , protože i když Vás znám jenom takle, jste pro mě vším :3 ale to jsem odbočila, já jen , že ta slohooová práce byla zase na 3 stránky :'D ach, někdy se i stydím proč mi to tak dobře jde :'DD fuj, něco tu smrdí. Víte, proč má vlastně Niall to tílko? když ho vůbec nepotřebujee? :'D♥ ano, ráda přeskakuji témata :') aww,vůbec nemám slov, opět naprosto bezkonkurenční :') i když fanoušci v Glasgow, asi opravdu rádi bombardují své idoly botama, - musím teda uznat, že jsou to tak či tak skvělí fanoušci :3 popravdě, - zatím z těch všech show, se mi zdálo že právě oni si to snad nejvíce užívali :) když si pustíte Little Things, - po první sekundě Vám začně běhat mráz po zádech :O - to snad celá aréna zpívala ne? ♥ naprosto dokonalý, - proto se nedivím tomu že Zayn a Niall prostě svojee emoce nedokázali zadržet, a rozbrečeli se :) opravdu jsem po celou dobu jenom na to koukala s otevřenou pusou a říkala si , " bože můj, to je neuvěřitelný," :3 je vidět že Directioners v Glasgow si shoow neuvěřitelně moc užívali :) a ani se jim nedivím, na jejich místě bych si taky strašně nepopsatelně, neuvěřitelně užívala :'DD ha, můžete si také všimnout, že chlapci vystřídali jejich oblečení :3 boože, to Zaynovo tričko, s nápisem POW!! je naprosto dokonalý .3 zamilovala jsem seeee :'DD ano, oblečení je mojee slabost :) nebo Louiho tričko ♥ aww, však oni vypadají dokonale, tady prostě nenacházím vhodná slova. Hnedka máte lepší náladu, hnedka je Vám líp :3♥ fotky jsou dokonalý, videa jsou perfektní a oni? jsou NEUVĚŘITELNÍ♥.
image host image host image host image host image host image host
♦ 0001 ~ One Direction ~ Photogallery ~ Take Me Home Tour 2013 ~ At The Secc in Glasgow - 26.2.2013
image host image host image host image host image host image host
♦ 0002 ~ One Direction ~ Photogallery ~ Take Me Home Tour 2013 ~ At The Secc in Glasgow - 27.2.2013

Show in Glasgow | instagram photos |

28. února 2013 v 19:39 | ~ kristýnka. |  » photos
Samozdřejmě žee na instagramu, se obejvuje spoustu fotografií , díky kterým můžeme mít také přehled o průběhu TMHtour :') - a také, můžeme vidět zákulisí koncertů díky úžasným fotografiím které chlapci na oficální účet | 1dagram | přidívají :) včera jsem Vám sem dávala jednu z nejnovějších fotografiích, na které byl Niall, vyfotografován před první show v Glasgow :') chvilku po té byli přidané hned další dvě fotografie :') - na první můžete vidět mikrofony chlapců, a na druhé - jednu fotografii která byla zaznamenána při průběhu první show. Další fotografie zobrazuje už průběh druhé show v Glasgow :'3 všechny si užijte♥.
image host image host image host

Take Me Home Tour 2013 | poster |

28. února 2013 v 19:16 | ~ kristýnka. |  » photos
Nové plakáty k TMHtour2013 :) - zatím pouze 2 fotografie, - všechno se objevujee postupně, vím taky v tom mám trošičku zmatek ale tak, jde o zvyk :'DD . Samozdřejmě byli použité fotografie z focení pro album - Take Me Home. Prostě, když si myslíte že už nemůže být nic dokonalejšího, a ono příjde tohle, - vraždila bych za tu jejich dokonalost, opravdu :'3 můj nejoblíbenější shoot :) opravdu je to jeden z nejdokonalejších♥.
image host image host

Parade Magazine 2013

28. února 2013 v 19:05 | ~ kristýnka. |  .:: 1D ~ PHOTOSHOOTS ::.
Ten pocit, když se bojíte se do nich ještě víc zamilovat :'D♥ počkat, ono už to vlastně asi víc nejdeee :3 muhaha, rozpustím see z těch fotek♥ jsou, nečím - kouzelný a rozkošný, jo - bude to asi jejich roztomilostí :'3 . Objevilo se pár nových fotografií z focení, které chlapci poskytli pro Parade časopis ještě v minulém roce :') můžete se na ně podívat níže.
image host image host image host image host image host image host
♦ 0001 ~ One Direction ~ Photogallery ~ Photoshoots ~ Parade Magazine 2012

Leaving the hotel Mar Hall in Glasgow _ 27.2.2013

28. února 2013 v 18:55 | ~ kristýnka. |  .:: 1D ~ CANDIDS ::.
Ted' tady pro Vás mám fotografie ze včerejšího dne z Glasgow :3 když byli chlapci chyceni při jejich odchodu z jejich hotelu - Mar Hall. Samozdřejmě že před hotelem bylo pár fanoušků :) ach, bože jak se Niall podepisoval té malé holčicce. Ah, i Niall v teplákách, mě dokážee zabít :') protože snad není kousek oblečení který by mu neslušel :) uuh, Harry s kytarou, že by přece jenom si na některém z koncertů zahrál s Niallem? :') určitě bych mooc chtěla, bylo by to úžasný , :* že?
image host image host image host image host image host image host
♦ 0001 ~ One Direction ~ Photogallery ~ Candids ~ Leaving the hotel Mar Hall in Glasgow - 27.2.2013

Harry was hit by a shoe at a concert in Glasgow _ 26.2.2013

28. února 2013 v 18:42 | ~ kristýnka. |  .:: Harry others.
Určitě už o tom víte, žee? :'DD vsadím se že ano, protože abych pravdu řekla, tak byl toho doslova plný "internetový" world, a ani se nedivím :D dneska o tom padlo i ráno v Očko News, víte ten okamžik když Vám na Nově hrajou Kiss You a na Očku mluví o tom jak fanoušci už neví co házet po svých idoleech :'D zajímalo mě obojee, tak co jako? :D jak už jsem řekla, určitě o tom víte, ale i přesto je správné o tom informovat ne? :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chlapci jako vždy v polovině jejich koncertů v rámci TMHtour2013 odpovídají na otázky, které jim fanoušci mohli pokládat na sociální síti - twitter. Jenže, během odpovídání na otázky se stala, možná pro někoho směšná chvíle ale pro Harryho opravdu bolestivý okamžik, byl zasažen botou, a pak? Byl viděn jak pomalu spadl na zem. ( Falling slowly♥ určitě tu písničku znáte, - bože, dneska jí poslouchám už asi po 50té :3 ) Harry byl samozdřejmě šokován, poté co ho bota zasáhla, dá se říct do rozkroku během koncertu ve Skotsku. Harry v tento okamžik odpovídal na jednu z otázek zaslané na Twitteru, - zameřenou na jejich nejnovější singl "One Way or Another", a pak? Najednou se zjevila létající bota. První botu se mu podařilo chytit, a je na něm vidět že byl docela zmatený, jako ostatní chlapci, vzal jí, a zvedl do vzduchu - ukázal publiku a řekl ",- je to bota". O pár vteřin později ale byla vhozena druhá bota, kterou ale Harry nestihl chytit, a tak ho tedy zasáhla přímo do rozkroku, - vyvolala v něm bolest,. Harry padl na zem, v bolesti - ostatní chlapci ze skupiny samozdřejmě téhle situaci přihlíželi, Liam se k Harrymu naklonil a začal k němu mluvit - "Harry, talk to me, talk to me" . Stál a díval se zmateně a ztratil doslova svůj tah odpovědět na otázku, která byla odeslaná. Liam řekl, že je vidět že se Harry prostě ztratil, a - byl napaden. Potom co se Harry zvedl ze země, se mu ale podařilo usmát a zamávat divákům. Bože, nejdříve jsem se tomu musela smát, ale potom? Chudáček♥ tohle se přece nedělá ne? :'DDD je normální házet botu? po jednom ze svých idolů? :'DD

Backstage show in Glasgow with Niall _ 26.7.2013 | instagram photos |

27. února 2013 v 20:58 | ~ kristýnka. |  » photos
A ted' jeeeště něco abychom mněli ty nejkrásnější sny ♥ haa, všichni :3 protože ted' tady pro Vás mám snad tu nejkrásnější, nejsladší, nejroztomilejší, nejdokonalejší, neejt'ut'unější a naprosto prostě božskooou fotografii od pana Horana :3 bože můj, nejraději bych asi bylaa aby se už neobjevila žádná takováhle fotografie, protožeee mám už svůj život doslova na vlásku po těhlee fotografií, včera jsem málem opravdu skoro umřela :'D možná se tomu směju, alee vidět se, by mi mohlo fakt zajistit záchvat smrtelné dávky smíchu :D . Haha, včera se kolem večerních hodin na oficálním účtu 1D na instagramu |1dagram | objevila nová fotografie ze zákulisí před prvním koncertem v Glasgow, a na fotografii můžete vidět, toho nejkrásnějšího pana Horana :) . Proboha, když jsem tu fotografii poprvé uviděla - tak já jenom "co to , ku*va je?!" :'DDD přišla do pokoje máma, a já jenom takovej hysterickej záchvat :D ten její divný výraz, a potřesení hlavou ve mě vyvolalo, chvilku :D no víte, když jsem se na ní podívala docela dost nehezky :D a jenom "ty si snad, taklee nešílela když si viděla fotku tvého idola?!" - "jako například koho?!", a položila mi na stůl to jablko o které jsem jí prosilaa :D - "např. Haberaa?" "raději bež spát," :DDDD okay, miluji rozhovory s mojí mamkou, :D jako, samozdřejmě proč né, pak jsem stejně na tu fotku ještě čuměla dalších 20 minut, ale pak, když jsem už jenom slyšela kroky že máma jde, jsem to rychle vyplaaa :D a šla fakt raději spát, - alee počkat, vlastně já nešla spát, tu fotku jsem si ještě stihla stáhnout do mobilu, a asi do jedenácti hodin jsem na ní čuměla :D a opravdu! ségra Vám to dosvěčí :D šla se zrovna napít, a chudák rozespalá a já na ní "koooukej, kooukej jak je Horan sladkej" - pak jenom slyším "Kristýnooo, ticho tam bude!" :D máma z vedlejšího pokojee, ano, ano i tohle semnou dělá jedna fotografie :D někdo by řekl obyčejná fotografie, ale tohle?! je to nekrásnější co když jsem viděla, ach jo♥ jestli příjde ještě něco krásnějšího, tak fakt už umřu. A dneska na mojí kamarádku? celé dopoledne jsem na ten mobil čuměla, a kohokoliv jsem potkala, tak tomu jsem tu fotografii ukazovala :D ha, koukejteee my lovely boyfriend :D♥
image host

Boys with fans in the backstage show in the Glasgow _ 26.2.2013

27. února 2013 v 20:33 | ~ kristýnka. |  » photos
Víte, určitě znáte ten pocit, kdy máte sen, obrovský sen, a snažíte se dělat všechno proto aby jste si ten sen udrželi :3 a neztráceli naději že se jednou nevyplní, - a doufali že jednou prostě příjde den, a bum, ten sen se splní - jenže, potom příjdou ty okamžiky, kdy už si pomaličku začínáte uvědomovat, že ten Váš sen, je prostě jen iluzee, - a Vy i přesto jak strašně moc, si říkáte "never say never", "belive" nebo "dreams come true" - začnete přestávávat ve všechny svoje sny. Ani nevím, ale vždycky jsme tak strašně moc chtěla se setkat s Justinem, v té době jsem neznala kluky a on byl pro mě opravdu, něco nepopsatelnýho, prostě jsem , ano patřila mezi ty neskutečně moc poblázněné fanynky, ale potom jsem si prostě uvědomila, že ho asi nikdy neuvidím, - jenže ted' když přišli kluci,a přišel Niall, který se stal mojí neskutečnou láskou♥ tak, prostě jsem na to věřila ještě víc, i když si myslela že to víc nejde, - věřila jsem tomu, že prostě jednou budu stát snimi na podiu a budeme zpívat společně naší písničku, kterou jsem nahráli ve studiu, a stala se jednou z nejúspěšnějších po celém světě, - poslední dny si ale při téhle myšlence plesknu :'DD hodně jsem si přála aby jsem se jednou stala Mrs.Horan ale potom? :3 jsem si začala uvědomovat, že to vlastně nikdy nebude reálné, :D všechno, protože holka z lázenského města, asi bude těžko, někdy štastná s chlapcem z nejslavnější skupiny One Direction žee?. Pokud teda chtějí 5A vyprodat MSG , proč by nemohla MSG vyprodat jednou i Kristýnka? :'DDDD joooo, nepřestávám věřit ve svojee nedosažitelné sny :D :* ! Ah, zase jsem odbočila, ale já když se rozepíšu tak to je prostě, - moc nadlouho. Opět jsem na fb trošičku projela pár stránek, a našla spoustu dokonalých fotek kluků ze včerejšího dne v Glasgow s fanoušky :3 fotografie pocházejí ze zákulisí, když se s chlapci setkalo pár fanoušků. Bože, to je ten hlavní důvod, proč přestávám věřit! - pff, tak neskutečně moc závidím :'3 jo, závist není pěkná vlasnost, ale prostě :D někdy to jinak nejde, - když tam chcete vedleee nich stát taky.
image host image host
♦ 0001 ~ One Direction ~ Photogallery ~ With Fans ~ Boys with fans in backstage show in Glasgow - 26.2.2013
image host image host image host image host image host image host
♦ 00002 ~ One Direction ~ Photogallerys ~ With Fans ~ Boys with fans in backstage show in Glasgow - 26.2.2013 #2

Harry with fans in Glasgow _ 26.2.2013

27. února 2013 v 20:06 | ~ kristýnka. |  .:: Harry photos.
Přemýšlela jsem nad tím, že když už si tak strašně moc ráda zpívám ty písničky od kluků, a umím tak trošičku polopaticky hrát na ten klavír, - vím co je co za notu, co kdybych se naučila některou z písniček od kluků zahrát na klavír? :'DDD zkoušela jsem už Kiss You, a umím asi tak první dva takty ale tak, i těch 8 tonů se dá ocenit ne? :D ale říkala jsem si, že bych to třeba mohla vyzkoušet :3 moje verze , když jsem Vám nazpívala Little Things se Vám líbila, a kdybych se třeba tuhle písničku naučila zahrát na klavír, a později jí znovu nahrála i se zpěvem a v lepší kvalitě, :) no, uvidímee, možná je to strašně moc, přehnaný? ale, já prostě moc chci aby se to nějak dostalo k Niallovi, nebo alespon k jednomu z kluků, - protože, pro mě je zpěv všechno, a Niall taky, haa :'DD♥ omlouvám se, to jsem asi až strašně moc odbočila. Uuuh, tak ted' tady pro Vás mám pár fotografií které jsem našla na facebooku, - na fanstránkách samozdřejmě :3 můžete tedy níže na fotografiích vidět Harryho, s fanoušky během včerejšího dne v Glasgow, kde se konal jeden z dalších koncertů v rámci TMHtour2013 . Bože, říkala jsem Vám už někdy, žeee milujů Harryho úsměv? :'D že ne, tak ted' Vám to oficiálně oznamuji, pan Styles má dokonalý úsměv :D♥! a mě se strašně líbí :'D ten úsměv, samozdřejmě :D no,i když, né nebojtee zůstanu věrná svému irskému chlapečkovi, a víc než ráda :D .
image host image host image host image host image host image host

Arrival in Glasgow _ 26.5.2013

27. února 2013 v 19:43 | ~ kristýnka. |  .:: 1D ~ CANDIDS ::.
Objevilo se pár nových candids fotografií od chlapců ze včerejšího dne když dorazili do Glasgow, kde se konal další z koncertů v rámci TMHtour2013 :3 . Chlapci přijeli samozdřejmě v tourbusee :) k Aréně, kde se později konal samozdřejmě i koncert :) objevilo se i pár videíi, na kterých můžete vidět chlapce během cesty k Aréně a tak :) je to dost sestříhané. Liam jeee dost pomalý chlapec :'DD muhaha :3 aww, milujů když Niall takle nosí vlasy, příjde mi takovej mladší a roztomilejší :3 neříkám že normálně není, ale tak, však vy víteee jak to myslím :D Loui má dokonalé tričko, ♥ a celkově to všem chlapcům opět strašně moc nepopsatelně sluší , ha jako vždy :') .
image host image host image host image host image host image host
♦ 0001 ~ One Direction ~ Photogallery ~ Candids ~ Arrival in Glasgow - 26.2.2013
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------