Srpen 2013

Nikdy bych nevěřila, že mi to začne chybět.

25. srpna 2013 v 19:40 | ~ kristýnka. |  ~ diary.

To když si prostě, pustím jednou večer Little Things, mám slzy v očích a uvědomím si že ..

• Zrovna mi tady z nejmilovanějšího CD co mám, vyhráva Kiss You. Ano, kdo si pamatuje? Správně, moje úplně nejmilovanější písnička, jak já s oblibou dokázala říct během dne víc než jednou. Ne, nesmím mít slzy v očích. Dneska opravdu ne, dneska chci hezky "odstarovat" nový začátek, v blogovém světe. Heh, ano. Ale nejdřív.

-Páni, už dlouho jsem tady nebyla, můj poslední článek byl 5.července a byl o tom, zapomenu na všechny ohledy v zamilovanosti k Honzovi, a začnu od začátku. Váu, to jsem byla vážně taková? Včera, jsem si u babičky vzala ntb na postel, vzala si křupky, kolu dala na stolek vedle postele, pustila Očko a četla, a tak jsem se nasmála, uronila slzu a tak hrozně zapřemýšlela nad vším, že jsem si uvědomila že mi tohle vlastně chybí víc než si dokáže kdokoliv představit.
-Pamatujete si ještě na to, když jsem dokázala vypsat všechno co mě trápí? Dokázala se se vším svěřit jedné, takové menší sociální siti? Ah, vůbec nechápu jak jsem ti dva měsíce bez toho dokázala dát. Ale já to dokázala, díky jedné osobě- protože víte, mám úplně tu nejdokonalejší nejlepší kamarádku, ona mi ve všem tak hrozně moc pomáhá, je tady pro mě, a já neznám nejkrásnější důvod proč se netrápit a být štastná, ale to je vedlejší.
-Za ty dva měsíce se toho tolik stalo, tak strašně moc. Prožila jsem svojí první velkou lásku, teda já věřila že by to ta velká láska mohla být. Moje první pusa, první chození. A taky první zklamání. Hádky. A víte, že i kolikrát mi prostě tohle chybělo? Všechno vypsat, pustit si kluky a psát všechno, úplně do detailů všechno co mě trápí? Ach.
-Ale nechci řešit to co bylo, ani to co bude, budu se soustředit zcela jenom na to co je, budu žít přítomností, protože jedině tak se dá života užít. Na co se trápit, nad tím co bylo nebo bude? Je to úplně zbytečné. Je to ztráta času, a potom si vyčítat jestli jsem udělala něco špatně? Né, o to už opravdu nestojím.
-Za necelý týden nastoupím na novou školu, páni Kristýnka už jde na střední, to pako? Heh, vůbec na to nevypadám že, a jinak- už je mi 15tnáct, hah ano těšila jsem se na to až to sem napíšu, už jsem taková ta větší holka. Ale zpátky k tématu, jdu na střední, páni. Mám lehčí školu, a to jenom z jednoho důvodu, abych se mohla dál rozvíjet v hudbě a za rok mohla začít svůj sen , tak trošičku realizovat na 100%.
-A docela se i na to těším víte? Sice bych teda chtěla, aby se léto vrátilo na začátek, ale- těším se na to, až se budu učit, a psát úkoly, až se budu každé ráno modit abych vypadala před klukama dobře. A těším se na to, až se vrátím sem.

Každý den koukám na jeho fotky, na jejich fotky, poslouchám je ale tak či tak mi chybí víc než cokoliv jiného.

• Musím se vrátit, protože jinak bych si to snad nikdy nedokázala odpustit. Musím je zase začít poslouchat tak maximálně jako dřív, musím každý den přídávat, a uložívat fotky. Musím přijít domů, a dát Niallerovi pusu, musím jít spát a těsně předtím než usnu popřát "dobrou noc" svým milovaným chlapcům, musím.
-Neříkám, že jsem kluky tak , na očko nesledovala ale chybí mi to pořádné sledování, chybí mi to jak jsem byla doslova udělaná nad každou fotkou Horana, ten pocit když jsem brečela nad videama z TMH tour, tak hrozně moc mi to chybí.
-Poslouchám teď to CD co pro mě znamená víc než cokoliv na světe, píšu, a koukám na ty všechny plakáty kolem sebe, páni- rok stačil na to, abych si dokázala něco tak šíleně zamilovat. Rok stačil na to, abych získala přes 60 plákatů. Abych, prostě mohla projížt ty nejhezčí chvíle.
-Budu možná znít vtipně, ale fakt mi chybí hateři, mě vlastně chybí úplně každá součást tohohle života jako Directioner. Nemáme to jednoduché, ani my. Ani Beliebers. Někdy i Lovatic nemají úplně jednoduchý život.
-Nevím co říct, pustila jsem si Summer Love, a culím se tady na ty gify, na tu stránku s "novinkama" o klucích a tak šíleně se na to těším, až to začne znovu, od začátku. Sice budu na střední, sice budu mít spoustu odpoledních aktivit, ale vím že tu hodinku, nebo dvě si an to večer vždycky najdu. Těším se na tohle, možná víc než na Vánoce, heh.
-Nevím co říct, opravdu nevím. Jenom si teď utírám slzy, a jdu si zazpívat.
http://24.media.tumblr.com/f04de119338258acd68325d867864df7/tumblr_mrdz0hk8Eq1sp176uo1_500.gif

Chyběla mi každá maličkost, a tak Vám snad nevadí že se vrátím zpátky, možná.


Kristýnka.