Nikdy bych nevěřila, že mi to začne chybět.

25. srpna 2013 v 19:40 | ~ kristýnka. |  ~ diary.

To když si prostě, pustím jednou večer Little Things, mám slzy v očích a uvědomím si že ..

• Zrovna mi tady z nejmilovanějšího CD co mám, vyhráva Kiss You. Ano, kdo si pamatuje? Správně, moje úplně nejmilovanější písnička, jak já s oblibou dokázala říct během dne víc než jednou. Ne, nesmím mít slzy v očích. Dneska opravdu ne, dneska chci hezky "odstarovat" nový začátek, v blogovém světe. Heh, ano. Ale nejdřív.

-Páni, už dlouho jsem tady nebyla, můj poslední článek byl 5.července a byl o tom, zapomenu na všechny ohledy v zamilovanosti k Honzovi, a začnu od začátku. Váu, to jsem byla vážně taková? Včera, jsem si u babičky vzala ntb na postel, vzala si křupky, kolu dala na stolek vedle postele, pustila Očko a četla, a tak jsem se nasmála, uronila slzu a tak hrozně zapřemýšlela nad vším, že jsem si uvědomila že mi tohle vlastně chybí víc než si dokáže kdokoliv představit.
-Pamatujete si ještě na to, když jsem dokázala vypsat všechno co mě trápí? Dokázala se se vším svěřit jedné, takové menší sociální siti? Ah, vůbec nechápu jak jsem ti dva měsíce bez toho dokázala dát. Ale já to dokázala, díky jedné osobě- protože víte, mám úplně tu nejdokonalejší nejlepší kamarádku, ona mi ve všem tak hrozně moc pomáhá, je tady pro mě, a já neznám nejkrásnější důvod proč se netrápit a být štastná, ale to je vedlejší.
-Za ty dva měsíce se toho tolik stalo, tak strašně moc. Prožila jsem svojí první velkou lásku, teda já věřila že by to ta velká láska mohla být. Moje první pusa, první chození. A taky první zklamání. Hádky. A víte, že i kolikrát mi prostě tohle chybělo? Všechno vypsat, pustit si kluky a psát všechno, úplně do detailů všechno co mě trápí? Ach.
-Ale nechci řešit to co bylo, ani to co bude, budu se soustředit zcela jenom na to co je, budu žít přítomností, protože jedině tak se dá života užít. Na co se trápit, nad tím co bylo nebo bude? Je to úplně zbytečné. Je to ztráta času, a potom si vyčítat jestli jsem udělala něco špatně? Né, o to už opravdu nestojím.
-Za necelý týden nastoupím na novou školu, páni Kristýnka už jde na střední, to pako? Heh, vůbec na to nevypadám že, a jinak- už je mi 15tnáct, hah ano těšila jsem se na to až to sem napíšu, už jsem taková ta větší holka. Ale zpátky k tématu, jdu na střední, páni. Mám lehčí školu, a to jenom z jednoho důvodu, abych se mohla dál rozvíjet v hudbě a za rok mohla začít svůj sen , tak trošičku realizovat na 100%.
-A docela se i na to těším víte? Sice bych teda chtěla, aby se léto vrátilo na začátek, ale- těším se na to, až se budu učit, a psát úkoly, až se budu každé ráno modit abych vypadala před klukama dobře. A těším se na to, až se vrátím sem.

Každý den koukám na jeho fotky, na jejich fotky, poslouchám je ale tak či tak mi chybí víc než cokoliv jiného.

• Musím se vrátit, protože jinak bych si to snad nikdy nedokázala odpustit. Musím je zase začít poslouchat tak maximálně jako dřív, musím každý den přídávat, a uložívat fotky. Musím přijít domů, a dát Niallerovi pusu, musím jít spát a těsně předtím než usnu popřát "dobrou noc" svým milovaným chlapcům, musím.
-Neříkám, že jsem kluky tak , na očko nesledovala ale chybí mi to pořádné sledování, chybí mi to jak jsem byla doslova udělaná nad každou fotkou Horana, ten pocit když jsem brečela nad videama z TMH tour, tak hrozně moc mi to chybí.
-Poslouchám teď to CD co pro mě znamená víc než cokoliv na světe, píšu, a koukám na ty všechny plakáty kolem sebe, páni- rok stačil na to, abych si dokázala něco tak šíleně zamilovat. Rok stačil na to, abych získala přes 60 plákatů. Abych, prostě mohla projížt ty nejhezčí chvíle.
-Budu možná znít vtipně, ale fakt mi chybí hateři, mě vlastně chybí úplně každá součást tohohle života jako Directioner. Nemáme to jednoduché, ani my. Ani Beliebers. Někdy i Lovatic nemají úplně jednoduchý život.
-Nevím co říct, pustila jsem si Summer Love, a culím se tady na ty gify, na tu stránku s "novinkama" o klucích a tak šíleně se na to těším, až to začne znovu, od začátku. Sice budu na střední, sice budu mít spoustu odpoledních aktivit, ale vím že tu hodinku, nebo dvě si an to večer vždycky najdu. Těším se na tohle, možná víc než na Vánoce, heh.
-Nevím co říct, opravdu nevím. Jenom si teď utírám slzy, a jdu si zazpívat.
http://24.media.tumblr.com/f04de119338258acd68325d867864df7/tumblr_mrdz0hk8Eq1sp176uo1_500.gif

Chyběla mi každá maličkost, a tak Vám snad nevadí že se vrátím zpátky, možná.


Kristýnka.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ter. Ter. | Web | 25. srpna 2013 v 21:52 | Reagovat

Kristýnka začala uvažovat nad tím, že by se sem k nám vrátila? :O
Možná mi to nebudeš věřit, ale jsem ráda, že jsi napsala. A možná mi nebudeš věřit ani tohle, ale hodněkrát jsem chtěla napsat já tobě. Na ten facebook třeba. Občas jsem si rozklikla nějakou z tvých odpovědí na asku, viděla jsem pár těch fotek co jsi přidala, popisků, všechny ty někdy až odporný kecy od haters.. ale nikdy jsem to neudělala. Nikdy jsem si nerozklikla ani to pitomý okýnko u chatu. Podle toho facebooku a asku, nebo teda podle těch útržků, se kterými jsem měla tu čest jsem si začínala myslet, že jsi se trošku změnila. A ona to možná i pravda bude, ale určitě ne tak, jak jsem si myslela. Upřímně se za ty moje ošklivý myšlenky omlouvám.
Naprosto mě odrovnala tvoje odpověď na to, že máš na sobě tričko, co nosí něčí babička. Řekla jsi to hrozně hezky. :') A takových pěkných útržků by se našlo určitě víc. :)
Co se kluků z 1D týče.. já nikdy neměla polepené stěny plakáty. Měla jsem dva nalepené na skříni vedle postela, jedno měnící se pravítko a vlastně nic víc. Měla jsem je neskutečně ráda a pořád mám. Těším se, až uvidím This Is Us, i když nejspíš ne v kině, protože mě prostě 180 korun připadá hrozně moc. :D -.- Ale od té doby, co mám přítele už nejsou na prvním místě. Nikdy se té závislosti na nich ale nedokážu zbavit. :D Třeba zrovna dneska jsem jela všechna jejich live vystoupení za poslední dobu a potom i některé starší. :3
Nebudu to tady už dál moc protahovat. Napíšu znova jen to, že jsem ráda že jsi zpátky. :) Taky jsem hrozně ráda za to, že jsi potkala tu vysněnou nejlepší kamarádku, zasloužíš si jí.
A, už jsem psala jak se mi tenhle článek líbil? O:) Asi ne, takže ještě jednou: Tvůj článek se mi hrozně líbil. :3 Doufám, že se v blízké době třeba dočkáme dalšího. :')

2 onedirection-fan-site onedirection-fan-site | 28. srpna 2013 v 11:31 | Reagovat

Já bych bez toho nevydržela :')
Jsem moc ráda, že jsi zpátky :'))

3 Emma Emma | 28. srpna 2013 v 16:03 | Reagovat

Ahoj :)Všichni ti co mají rádi ONE DIRECTION   LIKE :) díky.
https://www.facebook.com/pages/One-Direction-my-loves-CZSK/256261734516326?fref=ts

4 Hani | bevintage.blog.cz Hani | bevintage.blog.cz | Web | 30. srpna 2013 v 21:09 | Reagovat

píšu článek a dole v rohu vidím "kristýnka". ani nevíš, jak moc velkou radost jsi mi udělala.
nedávno jsem řpemýšlela nad tím, jak mi tvoje články a tvoje dlouhé komentáře chybí. poslouchala jsem zrovna selenu a vzpomněla si, jak jsi ji měla v menu, přemýšlela, jestli máš ráda taylor swift. stýskalo se mi po tobě, protože na tebe se zapomenout nedá, ať už to zní jakkoli divně, ať ti to může přijit jakkoli zvláštní, ale chyběla jsi mi.
a nedávno jsem tady byla, nevím přesně kdy to bylo, ale šla jsem to okouknout a žádný článek tady nebyl. a pak ho napíšeš tehdy, když nejsem na počítači, tohle je moje štěstí prostě. :D

teď si vzpomínám, že jsem na tvém asku četla, že ti to chybělo. :)
a víš, že ti to věřím? taky to tak mám. přestanu psát, ale začně mi to scházet, ta volnost napsat cokoli, vylít si srdíčko. slintat u animací, sbírat plakáty. zrovna dneska jsem je počítala a za čtrnáct dní jsem si jich sehnala dvanáct a jsem fakt pyšná, tolik zpráv a schánění to dalo.. no nic.
jsem hrozně ráda, že máš kamarádku. hrozně moc jsem si přála, aby jsi ji našla. a taky jsem na asku četla něco málo o tvém vztahu. nevím, jak to je teď.. každopádně jsem ti to taky přála, ale bylo mi hloupé ti psát, vtírat se ti, až pak jsem ti chtěla volat na skype. pokecat si.. připomenout si to všechno, co ti právě teď začalo scházet.
chyběli ti hateři? :) jako vážně? no.. ty hádky mají něco do sebe. mě se hrozně líbí, jak si fandoms dokážou pomáhat. jak si fanoušci navzájem pomáhají a to by mi asi chybělo. ten úsměv, když mi napíše "babe" někdo, kdo mne nezná.
jsem hrozně ráda, že jsi zpátky. asi si o mě musíš myslet bůhví co jsem za.. ehm.. no nic. těším se na tvoje další povídání. :))
doufám, že ti to na škole půjde. a hlavně - že dáš přijímačky, že nebude rozhodovat věk. budu ti držet palečky, snad napíšeš datum, abych ti ty palečky mohla vážně držet. tentokrát to zvládneš a já to vím. :)

užívej si poslední dny prázdnin! :)

5 WaclawN WaclawN | E-mail | 17. ledna 2017 v 19:11 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na dailyhoran.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

6 MarcoE MarcoE | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 11:33 | Reagovat

Miluju čtení vašich článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama